Vi er 40 dedikerte eksperter på B2B e-handel

I over 10 år har vi jobbet med å løse problemer og øke verdi for kundene våre. Vi skaper moderne og skreddersydde e-handelsløsninger ved å kombinere forretningsforståelse, brukerinnsikt, teknisk utvikling, god prosjektledelse og integrasjoner med eksisterende IT-systemer.

Marius Lian

Rådgiver Netthandel

Tlf: 93 00 17 65
E-post: marius@degree.no

Ann-Jeanette Rustad

Salgs- og Markedsleder

Tlf: 93 62 57 67
E-post: ann@degree.no

Johannes Heimtun

Prosjektleder / Rådgiver Netthandel

Tlf: 47 37 96 89
E-post: johannes@degree.no

Cato Andrè Fjeld Johansen

PIM Business Consultant / Prosjektleder

Tlf: 93 81 39 19
E-post: cato@degree.no

Anders Askevold Johnsen

Prosjektleder Netthandel

Tlf: 90 61 39 84
E-post: anders@degree.no

Eivind Madsen Pham

Digital designer

Tlf: 90 89 68 70
E-post: eivind@degree.no

Våre utviklere elsker utfordringer!​

Degree har sitt utviklingsteam i Wroclaw, Polen. Dette teamet er satt sammen av dyktige mennesker som er lidenskapelig opptatt av teknologi og med lang erfaring innen e-handelsløsninger. Teamet har vi bygget over en periode på 10 år med full fokus på kvalitet, god kommunikasjon og en felles selskapskultur mellom Norge og Polen.